Ürünlerimiz

Call Center

CallCenter

Inbound, Outbound ya da Blended Çağrı Merkeziniz İçin Kusursuz Çözüm

Call Center ürünümüz, çağrı merkezi işlemlerinizi etkin bir şekilde gerçekleştirmek için gereken tüm özellikleri kapsamaktadır. Sonitel ürün hattının inbound ve outbound işlevselliğinin genişliği, talep edilen çağrı merkezi yazılım sağlayıcıları arasında rakipsizdir.

Sonitel; Inbound, Outbound ya da Blended çağrı merkezleriniz için kusursuz çözümler sunar. İş akış süreçlerine uygun, kolay yönetilebilir ve dinamik yapısı sayesinde çağrı merkeziniz her an ihtiyaç duyulduğu şekilde çalışır. Ürünümüz ile gelen/giden çağrıları isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönlendirebilir ve raporlayabilirsiniz. Ürünümüz her yönüyle;

  • Bütçenize uygun ve fonksiyonel
  • Kolay ve hızlı uygulanabilirliğe sahip
  • Öğrenmesi ve kullanımı kolaydır.
Hemen Başlayın Bize Ulaşın
Image
Kısaca Özellikler

Bunlar Nelerdir?

Inbound Call Center

Sonitel Inbound Çağrı Merkezi uygulaması, çağrı merkezi işlemlerinizi etkin bir şekilde gerçekleştirmeniz için gereken tüm ACD ve IVR özelliklerini kapsamaktadır. Buna, geleneksel çağrı merkezi altyapısından beklediğiniz tüm gelişmiş özellikler de dahildir: Beceri-esaslı arama yönlendirme, sesli yanıt sistemi, CRM entegrasyonları, ve daha fazlası.

Outbound Call Center

Sonitel Outbound Çağrı Merkezi Yazılımı, telemarketing ve telesatışlar için piyasanın önde gelen dialer yazılımına sahiptir. Sonitel sayesinde, predictive dialer’ımızı kullanarak performansınızı %300’e çıkaracak, ve outbound kampanyalar düzenlemek için çözümümüzü geliştirecek, lead’lerle iletişime geçecek, satış fırsatları oluşturacak, alacak tahsili uygulayacak, araştırmaları yönetecek, siyasi girişimleri yönlendirecek ve bunun gibi daha bir çok şeyi gerçekleştireceksiniz.

Blended Call Center

Sonitel blended çağrı merkezi yazılım paketi, kompleks bir çağrı merkezi işlemini etkin bir şekilde gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi temin etmek üzere, inbound ve outbound çağrı merkezi ürünlerimizi bir araya getirmektedir. Kusursuz işlemler ve gerçek manada kompleks bir ortam sunan dayanıklı çağrı merkezi yönetim araçlarımız, diğer yazılım sağlayıcıları arasında benzersizdir.

Ürünlerimiz
Demo Talebi

15 Günlük Ücretsiz Demo Al

Demo talebinde bulunmak için lütfen sağ taraftaki formu eksiksiz doldurun.

Demo Talebi